پیش دبستان و دبستان دخترانه شایستگان خرد - بهترین دبستان دخترانه منطقه 6 تهران

درباره ما

 

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

دبستان شایستگاه خرد با مدیریت و کادر اجرایی و آموزشی مجرب دارای ۲۰ سال سابقه درخشان آموزشی در دانشگاه تربیت مدرس میباشد.

این مرکز آموزشی از سال ۱۳۹۲ با کوله باری از تجربیات موفق فعالیت خود را با یاری خدا آغاز کرده است.سیاست های آموزشی و پرورشی دبستان برگرفته از اسناد بالا دستی برای رسیدن به اهداف مقدس طراحی شده است.این اهداف در راستای آموزش کودکانی خدا محور ،شاد ، خلاق ، جست جو گر، مسئولیت پذیر و با اعتماد به نفس با هدایت آموزگارانی متعهد ، توانمند، خلاق و آگاه به علم روز میباشد.ویژگی های مهم این مرکز آموزشی طراحی تخصصی محتوای آموزشی از سوی دپارتمان های مختلف و بهره مندی از مشاوران و روان شناسان مجرب میباشد.

ما باور داریم که هم اکنون با فراهم نمودم محیطی سالم و با نشاط برای دانش آموزان زمینه ی شکوفایی استعدادها ی عزیزانمان را فراهم نموده ایم تا شرایطی ایجاد کنیم که دانش آموزان ، آموزش و یادگیری را نه از روی اجبار بلکه از روی رغبت و هوشیاری پذیرا باشند و فرآیند اجتماعی شدن و فرهنگ پذیری در آنها درونی شود.

ما باور داریم برای ساختن ایرانی آباد مدارس باید از پیشگامان تحول باشند از این رو روش های نوین آموزشی از برنامه های مهم است.

((مدارس ممتاز تربیت را اصل قرار میدهند))